ASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACYJNYCH

StanowiskoASYSTENT/KA DS. ADMINISTRACYJNYCH
Miejsce pracySiewierz
Wymagania• wykształcenie wyższe
• min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczenia społecznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków• Selekcja i rekrutacja pracowników
• Sporządzanie dokumentów kadrowych i zaświadczeń kadrowo - płacowych
• Bieżąca obsługa pracowników firmy
• Współpraca z jednostką wykonującą usługę naliczania płac w zakresie dostarczania poprawnych informacji do naliczania płac oraz zapewnienie zgodności stawek i godzin pracy z prawem i wewnętrznymi uregulowaniami
• Nadzór nad właściwą rejestracją czasu pracy pracowników oraz raportowanie niezgodności.
• Współpraca z urzędami pracy w zakresie zatrudniania bezrobotnych oraz jednostkami kontroli
• Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
• Sprawozdawczość kadrowa
• Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów HR w firmie
• Prowadzenie korespondencji zewnętrznej w zakresie spraw pracowniczych oraz korespondencji na wniosek organów zewnętrznych
• Obsługa administracyjna przewozów pracowniczych
• Dbanie o dobry przepływ informacji na każdym szczeblu współpracy
• Pomoc menadżerom, kierownikom zmiany oraz team leaderom w rozwiązywaniu problemów z zakresu zarządzania pracownikami oraz prawa pracy
• Informowanie przełożonych o problemach i zagrożeniach występujących w pracy.
• Bieżące śledzenie przepisów kadrowo-płacowych
• Współpraca z firmami kurierskimi oraz firmą ubezpieczeniową
• Współpraca z firmą dostarczającą odzież roboczą
• Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe oraz środki czystości
• Sporządzanie raportów miesięcznych
• Stosowanie zasad BHP i ppoż., jakości, ochrony środowiska oraz procedur wewnętrznych.
Oferujemy• pracę na umowie na zastępstwo.
Wynagrodzenie• podstawa +premia.
Dodatkowe informacjeOsoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul. Wierzbowa 16 H Zawiercie.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).