O zatrudnieniu, wiemy wszystko !
  -/1
Ogłoszenie dodał: Agencja Pracy ARK JOBS Sp. z o.o. (nr cert 8631)
Opublikowano: 31 maja 2021 (3 tygodnie temu)
Kategoria
Lokalizacja
SIEWIERZ

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie surowców potrzebnych do produkcji na wtryskarkach,
  • Dbanie o właściwe przygotowanie surowców (tworzyw sztucznych) do produkcji na wtryskarkach.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Obsługa komputera.

Oferujemy:

  • Szkolenie na powyższym stanowisku,
  • Umowa o pracę,
  • Dojazd do miejsca pracy,
  • Zatrudnienie w dużej stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, duże możliwości rozwoju, stawka miesięczna 3000 zł brutto + 500 zł premii obecnościowej.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul. Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.