O zatrudnieniu, wiemy wszystko !
  -/1
Ogłoszenie dodał: ARK Agencja Pracy (nr cert 6145)
Opublikowano: 1 czerwca 2021 (2 tygodnie temu)
Kategoria
Lokalizacja
Zawiercie

Obowiązki:

  • Współpraca z operatorem w zakresie przygotowania i obsługi maszyn drukarskich,
  • Pomoc w konserwacji maszyn drukarskich,
  • Pobieranie materiałów i surowców niezbędnych do procesu produkcji,
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Zaangażowanie i sumienność,
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe o profilu poligraficznym,
  • Sprawność manualna,
  • Obsługa urządzeń tj: suwmiarka, mikrometr,
  • Doświadczenie na urządzeniach drukujących (offset, overprint, hot stamping).

Oferujemy:

  • Stabilna i ciekawa praca w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • Zorganizowany bezpłatny przejazd do pracy.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.