O zatrudnieniu, wiemy wszystko !
  -/1
Ogłoszenie dodał: ARK Agencja Pracy (nr cert 8631)
Opublikowano: 1 czerwca 2021 (3 tygodnie temu)
Kategoria
Lokalizacja
Zawiercie

Zakres obowiązków

  • Przezbrajanie maszyn.
  • Ustawianie parametrów pras.
  • Diagnostyka i usuwanie awarii oraz konserwacja maszyn.
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika/automatyka).
  • Znajomość konstrukcji narzędzi tłoczni (prasa mimośrodowa).
  • Podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  • Samodzielność, zorganizowanie, dyspozycyjność.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia.
  • Zdolności techniczne.
  • Zdolność czytania rysunku technicznego.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System szkoleń podnoszących kompetencje pracownika.
  • Bezpłatny dojazd do pracy.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul. Wierzbowa 16 H Zawiercie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.