O zatrudnieniu, wiemy wszystko !
  -/1
Ogłoszenie dodał: ARK Agencja Pracy (nr cert 6145)
Opublikowano: 1 czerwca 2021 (3 tygodnie temu)
Kategoria
Lokalizacja
Zawiercie

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy i sprawności linii produkcyjnych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych,
  • zapewnienie sprawności infrastruktury elektrycznej zakładu,
  • usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • zapobieganie powstawaniu przestoju linii produkcyjnych poprzez prace prewencyjne w zakresie automatyki i elektryki.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • posiadanie uprawnień elektrycznych do 1 kV (uprawnienia powyżej 1 kV mile widziane),
  • podstawowe umiejętności programowania sterowników PLC,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Umowa o prace w stabilnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą organizację pracy,
  • Zorganizowany przejazd do pracy.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.